Найбільше електроенергії закарпатці крадуть на Тячівщині

березня 26 / 2018
Найбільше електроенергії закарпатці крадуть на Тячівщині

Протягом 19 – 25 березня 2018 року працівниками Товариства виявлено 54 факти крадіжок електричної енергії.
Зокрема, було складено 47 Актів про порушення Правил серед населення та 7 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).
Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському районі (12 порушень відповідно). Найчастішим порушенням залишається самовільне підключення, таке як встановлення обладнання дублюючого вводу (прихований перемикач) і пошкодження та зриву пломб на засобі обліку.
У юридичному секторі факти крадіжок були ввиявлені у 5 районах Закарпатської області, серед яких найбільше у м. Ужгород та Хустському районі (по 2 порушення відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло) і пошкодження та зриву пломб на засобі обліку.
Також, упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 363,63 тис. грн., із яких:
- у побуті – на суму 240,66 тис. грн.;
- у юридичному секторі – на суму 122,97 тис. грн.


Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...