На митному посту «Солотвино» зупинено незаконне ввезення 29-ти телефонів «Samsung»

березня 26 / 2018
На митному посту «Солотвино» зупинено незаконне ввезення 29-ти телефонів «Samsung»
Працівники Закарпатської митниці ДФС припинили незаконне ввезення на територію України сучасних мобільних телефонів «SAMSUNG».

У зону митного контролю пункту пропуску «Солотвино» у напрямі в'їзду в Україну під керуванням громадянина України заїхала «SKODA OCTAVIA» з одним пасажиром. Для проходження митного контролю водій обрав «зелений коридор».

Працівники митниці спрямували транспортний засіб в бокс для поглибленого огляду, під час якого у багажному відсіку авто виявлено 29 мобільних телефонів «Samsung». Як з’ясувалось, мобільні телефони громадянин ввозив для роздрібної продажі. Загальна вартість телефонів встановлюється.

Згідно ч.1 ст. 374 МК України товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, не підлягають письмовому декларуванню та не є об'єктами оподаткування митними платежами.

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 21.05.2012 № 436 «Про затвердження переліків товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України» зазначено, що мобільні телефони – код згідно з УКТЗЕД – 8517, підлягають оцінці відповідності вимогам Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні.

Таким чином, громадяни України порушили встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю: в них під час митного контролю виявлено товари, які перевищують неоподатковану норму до переміщення через митний кордон та переміщення яких через митний кордон обмежено законодавством України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил всі мобільні телефони вилучено.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар