За принципової позиції прокурора трьох ромів взято під варту без визначення суми застави

січня 26 / 2018
За принципової позиції прокурора трьох ромів взято під варту без визначення суми застави


Як повідомили у Великоберезнянському відділі Ужгородської місцевої прокуратури, 26 січня 2018 року за принципової позиції процесуального керівника – начальника Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури Ігора Піпаша районним судом обрано всім трьом підозрюваним у резонансному злочині за фактом побиття працівників поліції особами ромського населення, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.

Нагадаємо, що йдеться про трьох з п`яти фігурантів кримінального провадження, які 18.12.2017, в смт. В.Березний напали на працівників поліції під час виконання ними службових обов’язків, внаслідок чого, один з поліцейських потребував госпіталізації.
24 січня 2018 року вказаних фігурантів справи знайдено в одному із населених пунктів Тернопільської області. Особам було оголошено про підозру в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків скоєне групою осіб (ч.1 ст. 28 та ч.3 ст. 345 КК України).
Досудове розслідування перебуває на постійному контролі у місцевій прокуратурі.
Санкція вказаної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


загрузка...


Залишити Коментар