На КПП "Тиса" громадянка України намагалась нелегально вивезти 15-річну доньку за кордон

січня 18 / 2018
На КПП "Тиса" громадянка України намагалась нелегально вивезти 15-річну доньку за кордон


Незаконному вивозу малолітньої дитини запобігли прикордонники Чопського загону. Учора вночі у пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибула наша співвітчизниця, яка разом з п’ятнадцятирічною донькою прямувала до Італії рейсовим автобусом. На контроль, разом з паспортними документами, жінка пред’явила нотаріально засвідчену заяву батька про згоду на вивіз дитини за кордон. Однак, у ході додаткового вивчення документів прикордонники з’ясували, що надана заява є недійсною, оскільки була отримана у незаконний спосіб. Правоохоронці встановили, що на момент видачі документа батько хлопчика перебував в Україні, а заява засвідчена консульством України у Мілані .

За даним фактом було поінформовано представників Національної поліції про ознаки можливого кримінального правопорушення ст.358 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів), – зазначає прес-служба Чопського прикордонного загону.

Неповнолітній громадянці України, яку намагались незаконно вивезти до Італії, було винесено рішення про відмову в перетині державного кордону. Жінку разом із дитиною передано до правоохоронних органів.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар