Фіскальні перевірки в Ужгороді: нелегальні продавці в супермаркеті і величезні штрафи

січня 11 / 2018
Фіскальні перевірки в Ужгороді: нелегальні продавці в супермаркеті і величезні штрафи


Під час інспекційного відвідування одного з ужгородських АВС (міні-маркет) державні інспектори Управління Держпраці у Закарпатській області виявили двох осіб, які фактично виконували обов’язки продавців – реалізовували алкогольні вироби, продукти харчування та товари широкого вжитку, але жодна з продавчинь не мала укладених з роботодавцем трудових договорів. Коли фахівці Управління Держпраці стали документувати цей факт, почалося найцікавіше.

Одна з продавчинь заявила, буцімто її трудовий договір у процесі укладання. Щоправда, пізніше з’ясувалося: сторони оформили свої трудові стосунки лише на наступний день після проведення інспекційного відвідування. Друга працівниця взагалі спершу назвалася іншим прізвищем, навіть від її імені написала пояснення, від яких згодом відмовилася.

Державні інспектори Управління Держпраці, передбачивши подібний сценарій розгортання подій, встановленим способом фіксували свої дії та дії працівників – «нелегалів». Крім того, в ході перевірки виявлено також інші порушення законодавства про працю.

Отож, за підсумками інспекційного відвідування, на фізичних осіб підприємців, власників вказаного АВС, накладено штраф на загальну суму 198400 гривень на підставі абз 2, 8 частини 2 статті 265 КЗпП України.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...