На Рахівщині працівники лісової охорони наздоганяли браньєрів

листопада 06 / 2017
На Рахівщині працівники лісової охорони наздоганяли браньєрів
Затримано Шемота М., Шемота Р. та Сухан.
У п‘ятницю, 3 листопада приблизно приблизно о 12.00, працівники державної лісової охорони Устеріцького лісництва ДП ”Рахівське ЛДГ” на КПП Устеріцького лісництва для огляду зупинили навантажений дровами автомобіль, який повертався із території Карпатського біосферного заповідника (надалі КБЗ) в супроводі працівників лісової охорони Карпатського біосферного заповідника Шемота М., Шемота Р. та Сухан.

Опісля зупинки працівники державної лісової охорони Карпатського біосферного заповідника почали здавати і тікати у лісові угіддя КБЗ. Працівники Рахівського держлісгоспу влаштували погоню за автомобілем втікачів. Наздогнали порушників разом уже на території заповідника. Лісова охорона повикидала дров‘яну деревину та вміст автівки й закрили КПП аби ніхто не проїхав.

Після приїзду працівників поліції на місце в КБЗ автомобіль лісовоі охорони КБЗ вже був пустий. Після обшуків поліцією було виявлено в природно-заповідному фонді, у ядрі самої заповідної зони туш червонокнижного ведмедя Бурого, і рядом капкан на ведмедя та залишки крові від нього. Також рядом, ще було виявлено останки шкіри і голову самки оленя.Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...