Мешканець Хустщини зґвалтував пенсіонерку

листопада 04 / 2017
Мешканець Хустщини  зґвалтував пенсіонерку

Хустським районним судом повністю підтримано позицію прокуратури та обвинуваченого у вчиненні повторного зґвалтування засуджено до максимальної міри покарання.За словами першого заступника керівника Хустської місцевої прокуратури Володимира Келемена, у ході проведення досудового розслідування та судового розгляду кримінального провадження встановлено та підтверджено фактами, що раніше судимий за вчинення особливо тяжкого злочину (зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки у вигляді смерті потерпілої) житель одного з населених пунктів Хустського району, після відбуття покарання знову вчинив ряд умисних злочинів, у тому числі і зґвалтування.

Як повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області, відбувши покарання зловмисник, повернувшись додому, використовував свою негативну репутацію та агресивну поведінку і залякував та тримав у психологічній напрузі місцевих мешканців. А наприкінці лютого 2017 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, використовуючи фізичне насильство, вступив з пенсіонеркою у статеві зносини. Враховуючи її похилий вік, привів потерпілу у безпорадній стан і спричинив їй тілесні ушкодження. Однак, довести свої злочинні дії до кінця не зміг, адже до будинку зайшов родич жінки.

Під час досудового розслідування чоловіку було оголошено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Під час судового розгляду обвинувачуваний свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень категорично не визнавав, однак суд, безпосередньо дослідивши докази та оцінивши показання учасників кримінального провадження, повністю погодився з позицією прокуратури та визнав обвинуваченого винним, призначивши йому максимально можливе покарання у вигляді 6 років 8 місяців позбавлення волі.
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...