«Зеленка працює»: прикордонники перехопили 7-х нелегалів (ФОТО)

жовтня 27 / 2017
«Зеленка працює»: прикордонники перехопили 7-х нелегалів  (ФОТО)


Поліція перевіряє факт спроби 7 осіб нелегально потрапити до Європи через Ужгородський та Берегівський райони Закарпаття.

Вчора, 26 жовтня, виявлено спробу незаконного переміщення на територію Словацької республіки та Угорщини через Закарпаття 7 осіб без документів. В словацьке село Вишнє Німецьке намагалися потрапити троє нелегалів. А біля КПП «Лужанка» виявлено чотирьох осіб при спробі потрапити до Угорщини. На місці працювали співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Закарпаття. Правоохоронці встановлюють, як нелегали потрапили на територію України і чи допомагав хтось із громадян нашої держави незаконному переправленню цих осіб через кордон. Слідство у справі триває.

За фактом, що мав місце в Ужгородському районі розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 332 ККУ, тобто незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з конфіскацією транспортних або інших засобів вчинення злочину.


Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...