Офіційна інформація: Поліція викрила працівника Тячівського відділу на вимаганні неправомірної вигоди

жовтня 15 / 2017
Офіційна інформація: Поліція викрила працівника Тячівського відділу на вимаганні неправомірної вигоди
Закарпатське управління Депртаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно зі спецпідрозділами СБУ та прокуратури викрили неправомірну діяльність співробітника Тячівського відділу поліції. За даним фактом розпочато кримінальне провадження, слідство триває.
Сьогодні, 15 жовтня, спільними зусиллями Закарпатського управління ДВБ Національної поліції України, СБУ та прокуратури затримано співробітника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області при при отриманні неправомірної вигоди. За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до ч.3 ст.368 ККУ, тобто прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Керівник сектору реагування патрульної поліції підозрюється у тому, що він використав своє службове становище і вимагав та отримав кошти за сприяння у закритті кримінального провадження.
Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, полковник Роман Стефанишин наголосив: "Після резонансних подій, які мали місце на Тячівщині, ГУНП спільно з Закарпатським управлінням ДВБ Національної поліції України негайно розпочали перевірку законності діяльності працівників Тячівського відділу. Розпочато службову перевірку. На даний момент викрито одного працівника Тячівського відділу поліції, перевіряється причетність інших співробітників даного підрозділу до неправомірної діяльності. Всіх тих правоохоронців, які використовують своє службове становище для особистих цілей, обов'язково буде викрито і притягнуто до відповідальності".
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...