На Закарпатті жінка за хабар намагалась незаконно вивезти сина за кордон (ФОТО)

серпня 31 / 2017
На Закарпатті жінка  за хабар намагалась незаконно вивезти сина за кордон (ФОТО)


На Закарпатті в пункті пропуску "Тиса" громадянка України намагалась підкупити охоронців кордону, аби правоохоронці дозволили їй вивезти дитину без належних документів.

Прямуючи у Європу з 11-річним сином, його мати вдалась до радикальних методів вирішення проблеми, що виникла у них на кордоні.

Під час здійснення паспортного контролю прикордонний наряд Чопського загону встановив, що неповнолітній громадян України не має належно оформлених документів – заяви батька про згоду на виїзд за кордон, завірену нотаріусом, або інших відповідних документів, наприклад, про позбавлення його батьківських прав, визнання зниклим безвісти тощо.

Саме тому їм було відмовлено у виїзді, з чим матір не погодилась та вирішила владнати питання незаконним шляхом, а саме – підкупом у розмірі 50 євро. Прикордонники натомість від незаконної пропозиції відмовились та доповіли про інцидент керівництву.

За даним фактом прикордонники проінформували представників національної поліції Закарпатської області про можливе виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Тепер наша співвітчизниця відповідатиме за вчинене правопорушення перед законом.

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...