Десять ударів битою - так завершилась п'янка у сільському барі

серпня 23 / 2017
Десять ударів битою - так завершилась п'янка у сільському барі


Під час суперечки у сільському барі 32-річний місцевий мешканець дерев`яною битою побив односельця. Потерпілого доставили до обласної клінічної лікарні в Ужгороді. За фактом хуліганських дій та спричинення тяжких тілесних ушкоджень слідчий відкрив кримінальні провадження.

Наприкінці червня поліцейські Рахівського відділення поліції за фактом хуліганських дій із застосуванням дерев`яної бити, відкрили кримінальне провадження за част.4 ст. 296 Кримінального кодексу України. В рамках розслідування цього злочину правоохоронці з`ясували, що 32 – річний мешканець смт.В.Бичків Рахівського району після словесної суперечки з односельцем, наніс йому десять ударів битою. Потерпілого без свідомості, з численними важкими травмами голови медики доставили до Обласної клінічної лікарні.

Як повідомив слідчий, який розслідує обставини цього злочину, конфлікт між односельцями виник через давні неприязні стосунки. Під час відпочинку у місцевому барі 32-річний рахівчанин витягнув з автомобіля дерев`яну биту і побив чоловіка до непритомності. Обидва чоловіки – і потерпілий, і підозрюваний притягувались до кримінальної відповідальності за тяжкі злочини.

За фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень слідчий Рахівського відділення поліції відкрив кримінальне провадження ще за однією статтею Кримінального кодексу України– част. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження). Слідство у справі триває.

Відділ комунікації
поліції в Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар