Працівника митного посту «Вилок», якого затримали за хабар вже два рази звільняли

серпня 10 / 2017
Працівника митного посту «Вилок», якого затримали за хабар вже два рази звільняли
– Сьогодні тільки лінивий не коментує ситуацію із затриманням працівника митного посту «Вилок» під час отримання неправомірної винагороди. У цьому контексті, я би хотів зазначити, що цього працівника, який розпочав свою трудову діяльність із колгоспу ім. Леніна, вже два рази звільняли із митниці – в 2012 та 2014 році. Але кожного разу він, завдяки рішенням суду, поновлювався на посадах. Проте, як кажуть в Закарпатті, напевно потрібно «дотричі», – зазначає в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

За словами керівника митниці, затриманий у системі митних органів розпочав свою діяльність у 1989 році на посаді інспектора Чопської митниці. Працював він і в Закарпатті, і на Львівщині.

– Дуже прикро, що працівники, які пропрацювали стільки десятиліть у митниці паплюжать честь своїх колег. Сьогодні сотні працівників Закарпатської митниці, незважаючи на малі зарплати, постійне дошкуляння суспільства та звинувачення на кшталт: «на митниці працюють тільки корупціонери», кожного дня протидіють контрабанді, захищають економічні інтереси держави, забезпечують мільярдні надходження до бюджету, працюють на благо країни, можливо це пафосні слова але, я хочу бути чесним, і казати, те, що я думаю, – наголошує Станіслав Балуєв.

– Наразі затриманий працівник відсторонений від роботи, проводиться дисциплінарне провадження, – підкреслює в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...