Закарпаття всіяне наркотою

серпня 03 / 2017
Закарпаття всіяне наркотою
Закарпатська поліція вилучила вже близько десяти тисяч нарковмісних рослин
У ході спецоперації «Мак-2017» закарпатські правоохоронці знешкодили вже близько десяти тисяч нарковмісних рослин маку і конопель, які незаконно вирощували краяни. За даними фактами розпочато 45 кримінальних проваджень.
З травня до кінця вересня на території Закарпатської області поліція проводить оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак-2017». Метою спецоперації є виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів витоку наркосировини з легальних посівів у незаконний обіг.
На території Закарпаття легально вирощує мак лише один суб’єкт підприємницької діяльності – товариство у Виноградівському районі.
З метою виявлення незаконних посівів рослин маку та конопель за час спецоперації працівники поліції Закарпаття провели вже близько шести тисяч перевірок присадибних ділянок громадян, територій організацій, установ та сільськогосподарських підприємств.
Вже виявлено 58 фактів незаконних посівів нарковмісних рослин: 46 – маку та 12 – конопель.
За даними фактами поліція розпочала 45 кримінальних проваджень за ст.310 Кримінального кодексу України (незаконний посів аб вирощування снотворного маку чи конопель). По 19 кримінальних провадженнях особам вже оголошено про підозру.
Загалом протягом спецоперації працівники поліції вилучили 9172 нарковмісні рослини, з яких 324 – конопель та 8848 – маку.
Спецоперація «Мак-2017» на Закарпатті триває.
Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...