В Ужгороді правоохоронці викрили та припинили діяльність підпільних цехів (ФОТО)

липня 27 / 2017
В Ужгороді правоохоронці викрили та припинили діяльність підпільних цехів (ФОТО)


Працівниками Ужгородської місцевої прокуратури, управління захисту економіки Нацполіції та слідчими Ужгородського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області проведено спільну операцію з виявлення незаконно виготовленої, контрафактної продукції, в ході якої проведено 14 санкціонованих обшуків на території м. Ужгорода та Ужгородського району.

Наразі встановлено, що на двох складах зберігалось понад 22 тонни рідких миючих засобів, понад 15 тонн порошків та близько 2 тис порожньої пластикової тари різної ємності.

Ще на одному з складів виявлено близько 3 тис етикеток з написами торгових марок відомих брендів та 7 станків для маркування продукції.

Майже всі етикетки на вилученому контрафакті були віддруковані іноземними мовами, щоб у потенційних покупців складалось враження, що продукція іноземного походження.

Дана продукція буде направлена для проведення експертних досліджень.

Прокуратура звертається до суду з клопотанням про накладення арешту на вилучене майно.

Наразі, в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст. 364 та ч.2 ст. 229 КК України, ще встановлюються обсяги вилученої контрафактної продукції.

Довідково: ч. 2 ст. 229 КК України - незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або завдали матеріальної шкоди у великому розмірі; ч.2 ст. 364 КК України - зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар