Закарпатські митники вилучили 2670 пачок цигарок та «FORD FOCUS»

липня 03 / 2017
Закарпатські митники вилучили 2670 пачок цигарок та «FORD FOCUS»
Сьогодні, 2 липня 2017 року, в зоні митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення з України тютюнових виробів. Цигарки намагався вивезти наш співвітчизник легковим автомобілем марки «FORD FOCUS».

Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор». На підставі наявності ознак облаштування транспортного засобу спеціально виготовленими сховищами та оперативної інформації СБУ у Закарпатській області, було прийнято рішення провести поглиблений митний огляд. Відтак у спеціальному боксі в транспортному засобі виявлені приховані від митного контролю 2670 пачок тютюнових виробів, торгових марок «LIFA» та «COMPLIMENT» без акцизних марок України.

Виявлені тютюнові вироби були приховані в спеціально виготовлених тайниках, а саме:

- в фальш-днищі салону автомобіля, під передніми та задніми сидіннями;

- під панеллю коробки передач;

- в панелі приладів автомобіля;

- в спеціально пристосовану конструктивну порожнину, у правому та лівому нижніх порогах транспортного засобу;

- в передніх арках коліс за моторним відсіком автомобіля в спеціально виготовлених нішах;

- в задніх арках коліс автомобіля.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України товари – безпосередні предмети порушення митних правил – тютюнові вироби (вартість буде додатково встановлена) та транспортний засіб, вартістю майже 150 тис. грн, вилучено до рішення суду.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар