Прокуратура повернула ужгородцям прибудинкову земельну ділянку по вул. Заньковецькій

червня 16 / 2017
Прокуратура повернула ужгородцям прибудинкову земельну ділянку по вул. Заньковецькій


Як повідомив заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо, 15 червня 2017 року Ужгородський міськрайонний суд підтримав принципову позицію Ужгородської міської прокуратури та скасував незаконне рішення Ужгородської міської ради про відведення земельної ділянки площею 550 м.кв вартістю понад 1,2 млн грн по вулиці Заньковецькій поблизу багатоквартирних будинків, повернувши таким чином її територіальні громаді міста Ужгорода.

Підставою для оскарження прокуратурою рішень стало те, що вказана земельна ділянка, органом місцевого самоврядування була надана у власність всупереч вимогам земельного законодавства, оскільки відведена за рахунок зелених насаджень прибудинкової території багатоквартирного будинку.
Крім того, відведенням вказаної земельної ділянки грубо порушені вимоги ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» в частині дотримання допустимих протипожежних відстаней від дев’яти етажних будівель та відступів від червоних ліній вулиці Заньковецької.
До того ж доведено, що скасоване спірне рішення міської ради порушує права самої територіальної громади міста Ужгорода на врахування її інтересів під час планування і забудови території міста, оскільки за генеральним планом міста Ужгорода дана земельна ділянка відносилась до земель багатоповерхівок.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...