Закарпатці несуть у поліцію нарізну, гладкоствольну, холодну зброю, міни, спецзасоби й боєприпаси

травня 03 / 2017
Закарпатці несуть у поліцію нарізну, гладкоствольну, холодну зброю, міни, спецзасоби й боєприпаси


У квітні на Закарпатті, як і в усій державі, тривав місячник добровільної здачі зброї. За цей період краяни здали в поліцію 157 одиниць зброї та 224 боєприпаси. Майже три десятки громадян завдяки місячнику реально уникнули кримінальної відповідальності.

Завершився місячник добровільної здачі зброї, який тривав у державі в період з 1 до 30 квітня. За цей період закарпатці добровільно здали в поліцію 157 одиниць вогнепальної та холодної зброї, а також 224 боєприпаси, дві міни часів Другої світової війни та один запал до гранати.

Зі зданої громадянами зброї найбільше – 92 мисливської гладкоцівкової. Холодної зброї – 52 одиниці. А також 7 мисливських карабінів, 2 одиниці нарізної зброї військового взірця, 4 одиниці саморобної зброї.

У ході місячника працівниками поліції було висвітлено в ЗМІ 449 публікацій щодо добровільної здачі зброї, здійснено 482 виступи на дану тематику на підприємствах, в установах та організаціях. Усе це дозволило 29 громадянам реально уникнути кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї (ст.263 Кримінального кодексу України).

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...