На Закарпатті виявлено 83 факти крадіжок електричної енергії

січня 30 / 2017
На Закарпатті виявлено 83 факти крадіжок електричної енергії


ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 23 по 29 січня поточного року працівниками Товариства виявлено 83 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 68Актів про порушення Правил серед населення та 15 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Виноградівському та Тячівському районах(по19 та 13 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку,а також способомвтручання у роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у7-ми районах, з яких найбільше у м. Ужгороді та м. Мукачеві(по 4 порушень відповідно). При цьому, найпопулярнішим порушенням (у 7-ми випадках)залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 427,50 тис.грн, із яких у побуті –на суму 361,34тис. грн, у юридичному секторі– на суму 66,16 тис. грн.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...