Прокуратура перевірить законність дій службових осіб Ужгородської міської ради

листопада 10 / 2016
Прокуратура перевірить законність дій службових осіб Ужгородської міської ради

За інформацією, оприлюдненою в телевізійному сюжеті програми «Гроші» телеканалу «1+1» прокуратурою Закарпатської області розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч.3 чт 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб).

У телевізійному сюжеті йшлося про про корупційні земельні оборудки Ужгородської влади при виділенні земельних ділянок в межах міста Ужгород, а саме ймовірного вимагання неправомірної вигоди службовцями Ужгородської міської ради у громадян - учасників АТО за виділення земельних ділянок або винесення рішень про заміну ділянок вже наданих раніше учасникам АТО.
З урахуванням необхідності перевірки вказаної інформації слідчим щляхом розпочато кримінальне провадження - наголошує заступник прокурора Закарпатської області-начальник слідчого управління Андрій Манькут.


Довідково:
ч.3 ст.368 КК України - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.Прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар