Закарпатські "олені" не перестають нас дивувати (Фото)

жовтня 19 / 2016
Закарпатські "олені" не перестають нас дивувати (Фото)


Про це повідомляє очевидець події. Інцидент стався приблизно годину тому. Чоловік каже, що рухався вулицею Минайської на своїй машині у бік "Осетії". Проїжджаючи біля супермаркету "Сільпо", він помітив, як на нього на невеликій швидкості рухається автомобіль марки "КІА". Однак, за кермом транспортного засобу нікого не було.

"Я перелякався не на жарт", - каже пан Віктор, водій авто, який ледь не зіткнувся із "КІА" - У останній момент встиг здійснити маневр у бік, аби уникнути зіткнення. Я припаркував авто, а потім ми з чоловіками, які були поряд, відштовхали проблемне авто на узбіччя і поставили камінь під колесо, аби загрозлива ситуація не повторилась".

Закарпатські "олені" не перестають нас дивувати (Фото)


"Імовірно, водій авто забув поставити на "ручник", тому таке й сталось", - говорить Микола, який приміряв на себе роль "евакуатора".

Наразі, невідомо, хто є власником проблемної "КІА".

Звертаємось до патрульної поліції Ужгорода, аби дізнатись, чи водій "КІА" може понести якусь відповідальність за цей випадок:

"Саме за цим конкретним випадком не передбачено штрафних санкцій. Однак, кожен водій перед виїздом куди-небудь має пересвідчитись, чи є авто справним. Якби "КІА" все-таки спричинила ДТП або ж завдала мешканічних пошкоджень іншим транспортним засобам, тоді водія можна було б притягувати до відповідальності".
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...