Двоє українців "попалилися" на контрабанді

жовтня 13 / 2016
Двоє українців "попалилися" на контрабанді


На КПП «Тиса» прикордонники Чопського загону спільно з працівниками митниці у двох випадках виявили тютюнові вироби, які двоє громадян України намагалися незаконно перемістити до Угорщини.

Чоловіки заховали їх у запасних колесах своїх транспортних засобів.

Так, у першому випадку, після опівночі, наш 34 – річний співвітчизник прибув у пункт пропуску на легковому автомобілі «Рено». Однак під час огляду авто у прикордонного наряду виникли підозри. І недарма, адже в результаті поглибленої перевірки, у запасному колесі, яке знаходилось в багажному відсіку автомобіля, правоохоронці виявили 150 пачок сигарет різних марок.
У другому випадку, близько 2 години ночі, ще 150 пачок прихованих цигарок виявили прикордонники в мікроавтобусі 26–річного громадянина України. Контрабандні цигарки торгівельної марки «Marlboro» українського виробництва водій також заховав у запасне колесо, яке знаходилось у багажному відсіку автомобіля.

Наразі усі виявлені тютюнові вироби, сума оцінки яких склала понад 7 тис. гривень, вилучені встановленим порядком. Разом з тим, вилучено і запасні колеса, у яких водії переховували сигарети,інформує прес-служба Чопського прикордонного загону.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...