Порушник митних правил залишився без авто, ще й заплатить штраф

жовтня 08 / 2016
Порушник митних правил залишився без авто, ще й заплатить штраф

Апеляційний суд Закарпатської області підтвердив позицію Закарпатської митниці ДФС щодо іноземця, який порушив митні правила на митному посту «Солотвино».

Нагадаємо, що на митному посту «Солотвино» Закарпатської митниці ДФС у квітні 2016 року було припинено спробу ввезення на територію України громадянином Угорщини «Audi А4» із підробленими документами, а саме доручення на користування транспортним засобом.

У зв’язку з протиправними діями громадянина, працівники ДФС склали протокол про порушення митних правил, яким транспортний засіб, вартістю понад 985 тис грн, вилучено.

Після розгляду вказаного випадку у суді першої інстанції, де іноземця визнано винним в порушенні митних правил, громадянин скористався можливістю подати на постанову апеляцію.

Відтак Апеляційний суд Закарпатської області, дослідивши матеріали справи, докладної перевірки і належної оцінки зібраних у справі доказів підтвердив вину громадянина щодо переміщення транспортного засобу через державний кордон України на підставі документів, які містять неправдиві відомості. Постановою суду щодо іноземця накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 985 229,34 грн в дохід держави з конфіскацією безпосереднього предмету порушення митних правил – «Audi А4» 2016 року випуску.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...