Українець намагався завести на Закарпаття «Mercedes-Benz МL 270 CDI» з підробленими документами

жовтня 05 / 2016
Українець намагався завести на Закарпаття   «Mercedes-Benz МL 270 CDI» з підробленими документами

Напередодні, 4 жовтня 2016 року, працівники Закарпатської митниці ДФС вилучили в громадянина України легковий автомобіль «Mercedes-Benz МL 270 CDI». Українець їхав з Чехії, перетинаючи державний кордон в пункті пропуску «Лужанка».

Як підставу для переміщення автомобіля через митний кордон, водій подав доручення на право користування легковим автомобілем, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Однак, при перевірці документів у працівників митниці виникли сумніви щодо довіреності на право користування автомобілем. Аби підтвердити чи спростувати свої сумніви, було направлено запит нотаріусу, який вказано в поданому до митного оформлення документі. Як результат, – нотаріус відповів, що він довіреність не посвідчував.

Таким чином дії українця мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Щодо нього складено протокол, автомобіль до остаточного рішення суду вилучено та відправлено на відповідальне зберігання.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...