З початку місяця на Закарпатті за фактами використання підприємцями для експорту лісу підроблених товарно-транспортних накладних прокуратурою розпочато вже 17 кримінальних проваджень

вересня 28 / 2016
З початку місяця на Закарпатті за фактами використання підприємцями для експорту лісу підроблених товарно-транспортних накладних  прокуратурою розпочато вже 17 кримінальних проваджень

Ужгородською місцевою прокуратурою виявлено чотири нових випадки використання суб'єктами господарської діяльності підроблених товарно-транспортних накладних з метою отримання сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів.

Як повідомили прокурори Ужгородської місцевої прокуратури Юрій Нам'як та Іван Мороз, вказані сертифікати у подальшому використовувалися підприємцями для експорту лісопродукції.
Наразі розпочато досудове розслідування чотирьох кримінальних проваджень за ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа).
Нагадуємо, що Ужгородською місцевою прокуратурою впродовж місяця розпочато вже 17 кримінальних проваджень за фактами використання підроблених товарно-транспортних накладних.

Довідка:
ч. 4 ст. 358 КК України - використання завідомо підробленого документа -карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...