Мешканць Чопа скоїв умисне вбивство в день святкування міста Чоп

вересня 28 / 2016
Мешканць Чопа  скоїв умисне вбивство в день святкування міста Чоп

Тепер вбивця сидітиме за гартами від семи до п’ятнадцяти років.
За принципової позиції процесуальних керівників Ужгородської місцевої прокуратури, мешканцю м.Чоп, який скоїв умисне вбивство в день святкування міста Чоп - 24 вересня, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочину) за ч.1 ст.115 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Зокрема, як повідомив заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо, 26 вересня ухвалою слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду, за клопотання слідчого СВ Ужгородського РВП, погодженого з процесуальним керівником Ужгородської місцевої прокуратури, відносно 31-річного мешканця м.Чоп, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст.115 КК України, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Після проведення всіх необхідних слідчих дій та відповідних експертиз, обвинувальний акт стосовно злочинця буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Стаття 115 КК України – вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, - карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...