План виноградівця, щодо пограбування свого роботодавця на кругленьку суму не спрацював

вересня 25 / 2016
План виноградівця, щодо пограбування свого роботодавця на кругленьку суму не спрацював


Водій «Камазу», мешканець с. Олешник Виноградівського району, заявив у поліцію про своє нібито пограбування невідомими на «Жигулях». В ході розслідування виявилося, що все було не зовсім так…

Вчора о 12.15 на телефон «102» Виноградівського відділу поліції надійшло повідомлення від 20-річного водія вантажного автомобіля «Камаз» про те, що його зупинили невідомі особи на автомобілі «ВАЗ 21099» чорного кольору, без номерних знаків. Все це нібито відбувалось на дорозі між населеними пунктами В.Ком’яти та Шаланки.

Водій доставив у будівельний магазин цемент, за який отримав грошові кошти в сумі 22 тисячі 320 гривень. Погрожуючи фізичною розправою, невідомі особи заволоділи, зі слів молодого чоловіка, цими самими коштами.

Про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину водій «Камазу» був повідомлений при написанні заяви.

І от, в ході проведення огляду місця події, у салоні «Камазу» було виявлено дані грошові кошти. Лише тоді водій зізнався, що ніякого пограбування не було…

Статтею 383 Кримінального кодексу України передбачене покарання за завідомо неправдиве повідомлення про злочин, і караються такі дії виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Саме таке покарання загрожує водію вантажівки, який інсценував злочин.


Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...