Закарпатському прикордоннику запропонували хабар у двадцять євро

вересня 17 / 2016
Закарпатському прикордоннику запропонували хабар у двадцять євро

Активне проведення заходів щодо протидії корупційній складовій серед прикордонників продовжує приносити позитивні результати. Так, протягом минулої доби, прикордонниками Мукачівського загону було зафіксовано та припинено чергову спробу дачі хабара.

Близько опівночі, прямуючи на в’їзд в Україну громадянин Румунії спробував запропонувати хабар військовослужбовцю Мукачівського загону.

За сприяння в безперешкодному перетині кордону прикордонному наряду, який здійснював перевірку документів, іноземець запропонував грошові кошти у розмірі 20 євро.

Від неправомірної вигоди прикордонник відмовився.

З метою прийняття правового рішення, щодо ознак злочину передбаченого ч.1 статтею 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі", про даний факт було повідомлено ГУНП у Закарпатській області.

Керівництво Мукачівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...