Посадовці Хустської міської ради на гачку

вересня 13 / 2016
Посадовці Хустської міської ради на гачку

Хустською місцевою прокуратурою розпочато досудове розслідування кримінального провадження за фактом внесення службовими особами комітету з конкурсних торгів структурного підрозділу виконавчого комітету Хустської міської ради неправдивих відомостей до Звіту про результати проведення переговорної процедури закупівлі робіт з технічного обслуговування котелень, за результатами чого було укладено договір на загальну суму близько 500 тис.грн. (ч.1 ст.366 КК України).

Як повідомив керівник Хустської місцевої прокуратури Сергій Зовдун, встановлено, що комітетом з конкурсних торгів в порушення вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» прийнято рішення про проведення процедури закупівлі робіт з технічного обслуговування котелень на 2016 рік, за переговорною процедурою, у зв’язку з відсутністю конкуренції та альтернативи на ринку з виконання такого виду робіт.
Хоча, як зазначив прокурор, згідно інформації, розміщеної у вільному доступі в інтернет-мережі, як мінімум ще декілька підприємств на території міста Хуст займаються подібними видами робіт.
Наразі у вказаному кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі-оперативні дії.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...