На КПП "Вилок" працівники митниці завадили двом спробам переміщення через кордон контрабандного тютюну

вересня 11 / 2016
На КПП "Вилок"  працівники митниці завадили двом спробам переміщення через кордон контрабандного тютюну


Дана подія трапилася вчора 10 вересня.

У першому випадку провезти через кордон тютюнові вироби намагався наш співвітчизник. Під час проведення спільного прикордонно-митного огляду автомобіля марки «Ауді», яким українець прибув у пункт пропуску на виїзд з України до Угорщини, було виявлено та вилучено 40 пачок сигарет марки «LIFA» з акцизною маркою України. Чоловік спробував приховати сигарети, використавши для цього конструктивні порожнини розміщені у багажному відділенні авто. Сигарети та автомобіль нашого співвітчизника вилучили встановленим порядком. Сума оцінки тютюнових виробів склала 514 гривень, автомобіль українця оцінено у 33 тисячі гривень.

Вже за годину, у цьому ж пункті пропуску прикордонники завадили ще одній спробі переміщення через кордон тютюну. Під час проведення спільного прикордонно-митного огляду автомобіля марки «Фольксваген Пассат», яким на виїзд з України прямував громадянин Угорщини, правоохоронці виявили 813 пачок сигарет марки «Compliment» без акцизної марки та 100 пачок сигарет марки «Mallboro» з акцизною маркою України.Чоловік спробував провести сигарети запакувавши ними паливний бак.

На правопорушника було встановленим порядком складено протокол. А сам чоловік позбувся не тільки контрабандного тютюну, а й свого авто. Сума оцінки сигарет склала майже 6,5 тисяч гривень, автомобіль іноземця оцінено у 30 тисяч гривень, повідомила Прес-служба Мукачівського прикордонного загону.
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...