Судитимуть закарпатського збочинця, котрий розбещував малолітнього

вересня 09 / 2016
Судитимуть закарпатського збочинця, котрий розбещував малолітнього


Тячівською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 153 КК України (задоволення статевої пристрасті неприроднім способом із погрозою застосування фізичного насильства, вчинене щодо малолітнього) стосовно закарпатця, який ще у 2007 році, (будучи тоді неповнолітнім), із застосуванням фізичного насильства та погрожуючи ножем малолітньому, задовольнив з ним свою статеву пристрасть неприроднім способом.


Упродовж тривалого часу підозрюваний переховувався від органу досудового розслідування, однак, був розшуканий і взятий під варту на території Російської Федерації, відтак екстрадований в Україну та притягнутий до кримінальної відповідальності за скоєний зухвалий і цинічний злочин. Наразі він перебуває під вартою.
За санкцією ч.3ст. 153 КК України - насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої чи малолітнього, або якщо воно спричинило особливо тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

Зазначений випадок доводить невідворотність покарання незалежно від часу вчинення кримінального правопорушення.Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...