Іноземець замаскував та намагався вивезти з України 10500 пачок цигарок у своєму авто

вересня 07 / 2016
Іноземець замаскував та намагався вивезти з України 10500 пачок цигарок у своєму авто

Вчора в рамках проведення операцій «Рубіж-2016» та «Акциз-2016» співробітники оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Закарпатській області спільно з працівниками Закарпатської митниці ДФС затримали мікроавтобус «Мерседес Спрінтер» на митному посту «Лужанка».

В результаті огляду транспортного засобу встановлено, що громадянин Угорщини, який рухався в напрямку з України намагався перемістити з приховуванням від митного контролю незаконного виготовлені цигарки. Тютюнові вироби торгової марки «Комплімент Супер Слімс 3» з наклеєною стрічкою «Д’юті Фрі Онлі» в кількості 10500 пачок без марок акцизного податку України іноземець приховав під обшивкою автомобіля.

Наразі огляд транспортного засобу завершено, слідчим складено протокол огляду місця події, зазначені відомості будуть внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 204 КК України за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Тютюнові вироби та транспортний засіб, орієнтовною вартістю майже півмільйона гривень, вилучені.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар