Українець напхав свою машину сигаретами

серпня 31 / 2016
Українець напхав свою машину сигаретами

Учора прикордонники відділу «Тиса» під час здійснення перевірочних заходів виявляли у конструктивних особливостях автомобіля приховані тютюнові вироби, які намагалися доправити до Угорщини.

Сигарети знайдено у автомобілі «Мерседес-Бенц», яким керував громадянин України. Проходив митний контроль співвітчизник по «зеленому коридору». При усному опитуванні заявив, що нічого забороненого чи обмеженого для переміщення через митний кордон не перевозить.

В ході здійснення митного контролю автомобіль було виведено із «зеленого коридору» та направлено в «червоний коридор» з метою проведення поглибленого митного огляду. Під час якого і було виявлено незаявлені та приховані від митного контролю цигарки: 915 пачок «COMPLIMENT SUPER SLIMS 3» вітчизняного виробництва з марками акцизного збору України.

Дії громадянина мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль та цигарки вилучено, - інформує ДФС у Закарпатській області.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар