За перевезення «Соломедролу» для АТОшників судитимуть волонтера

серпня 30 / 2016
За перевезення «Соломедролу» для АТОшників судитимуть волонтера

31 серпня о 14.00 в Ужгороді пройде суд над волонтерським водієм, якого оштрафувала закарпатська митниця за ввезення в Україну медикаментів для солдат.

"Ліки привозять в Україну бусиками, перевіреними і співпрацюють з волонтерами водіями. Потрібно відзначити, що італійська громада зверталася в офіційні структури України, щоб налагодити офіційні шляхи поставок, але це так і не відбулося. Вночі 21 березня митниця «Тиса» зупинила бусик водія-перевізника. Серед ліків, наприклад, були реанімаційний препарат «Соломедрол», який знімає набряклість мозку (у продажу - близько 700 грн.); антибіотики 3-го покоління та інші життєво важливі ліки. На коробках було розписано куди їх повинні передати: волонтерам до Києва і Запоріжжя, а також до військових частин Авдіївки, Щастя, Костянтинівки", - повідомляють ужгородські активісти.

Звинувачення митниці стосується двох препаратів. За них на водія очікує штраф у розмірі 104 000 грн. Справу розглядатимуть 31 серпня у Закарпатському апеляційному суді о 14:00 .
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...