Через 814 пачок цигарок без акцизних марок розпочато кримінальне провадження

серпня 30 / 2016
Через 814 пачок цигарок без акцизних марок розпочато кримінальне провадження
Слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Закарпатській області внесло до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про незаконне зберігання та транспортування з метою збуту фальсифікованих цигарок. Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення – частина 1 статті 204 Кримінального кодексу України.
Вивезти з України через митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС незаконного виготовлені цигарки намагався громадянин України 27 серпня 2016 року. Співвітчизник прямував у приватних справах в Угорщину автомобілем «MITSUBISHI PAJERO». Працівники Закарпатської митниці ДФС під час здійснення поглибленого митного огляду знайшли приховані цигарки без акцизних марок, відтак на місце події здійснила виїзд слідчо-оперативна група СУФР ГУ ДФС у Закарпатській області.
Провівши спільно з оперативними працівниками податкової міліції та працівниками митниці огляд місця події, в транспортному засобі, а саме у багажному відсіку виявлено незаявлені при усному опитуванні – незаконно виготовлені тютюнові вироби торгової марки «COMPLIMENT SUPER SLIMS 3» без марок акцизного податку України в кількості 657 пачок, «LIFA» без марок акцизного податку України в кількості 60 пачок, «COMPLIMENT SUPER SLIMS 3» з марками акцизного податку України в кількості 157 пачок.
Наразі цигарки та транспортний засіб вилучено.
ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар