Судитимуть депутата Буштинської сільської ради, який разом з трьома закарпатками організував гральний бізнес на Тячівщині

серпня 29 / 2016
Судитимуть депутата Буштинської сільської ради, який разом з трьома закарпатками організував гральний бізнес на Тячівщині

Прокуратурою Закарпатської області погоджено обвинувальний акт та скеровано до суду кримінальне провадження стосовно чотирьох закарпатців, які у складі організованої злочинної групи займалися гральним бізнесом (ч.1 ст. 203 – 2 КК України).
У ході досудового розслідування встановлено, що депутат 7-го скликання Буштинської сільської ради протягом квітня – червня 2016 року організував заклад для ведення ігрового бізнесу на території Тячівського району в смт. Буштино та злочинну організовану групу, до складу якої ввійшли як виконавці три місцеві мешканки.
Закарпатці займались організацією ігрового залу, пропуском клієнтів –ігроків, проводили підбір клієнтів у телефонному режимі, вводили клієнтів у ігровий заклад та організовували азартні ігри для клієнтів, здійснювали видачу та отримання грошових коштів від проведення азартних ігор.
На початку червня, працівниками управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НПУ, за процесуальним керівництвом прокуратури області, у ході проведення санкціонованих обшуків по вказаному кримінальному провадженню в Тячівському районі виявлено та вилучено 6 гральних автоматів, 4 комп’ютери та 4 системні блоки, айбокси, блокноти, зошити з чорновою бухгалтерією від незаконних оборудок у сфері грального бізнесу, бухгалтерські записи та грошові кошти, виручені від забороненої діяльності, камери відео спостереження, які були розміщенні в ігрових залах, мобільні телефони по яким фігуранти вели контроль та організацію роботи незаконних гральних закладів в Тячівському районі.
Заклади були розташовані та діяли в орендованому нежитловому приміщенні, всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», відвідувачам цілодобово надавалися послуги з доступу до участі в азартних іграх та виплачувалася готівка за виграш, при цьому клієнтом закладу міг бути будь-хто.
Діяльність вказаних нелегальних закладів спільними злагодженими діями правоохоронців припинена.
У червні депутату Буштинської сільської ради прокурором області було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 203 – 2 КК України - зайняття гральним бізнесом.
Всім учасникам організованої злочинної групи судом було обрано запобіжний захід у вигляді грошової застави сумою у 110 тис.грн кожному.
Наразі вже суд вирішуватиме долю депутата та співучасників незаконного ігрового бізнесу.
Довідка:
ст. 203-2 Зайняття гральним бізнесом, карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар