Хустською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом підробки документів працівниками ДП«ХУСТСЬКЕ ЛДГ»

серпня 23 / 2016
Хустською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом підробки документів працівниками ДП«ХУСТСЬКЕ ЛДГ»

Як повідомили в Хустській місцевій прокуратурі, в ході проведення досудового розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ДП «Хустське ЛДГ», слідчим та процесуальним керівником інспекторам Державної екологічної інспекції у Закарпатській області було доручено провести спільну перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на території лісового фонду одного з лісництв ДП «Хустське ЛДГ».

Під час проведення вказаного заходу встановлено, що в ході первинного відводу земельних ділянок під суцільну санітарну рубку на території одного з лісництв працівниками ДП «Хустське ЛДГ» було внесено неправдиві дані до перелікової відомості дерев, внаслідок чого занижено кількість ліквідних дерев на понад 50 дерев, що призвело до заниження кубомаси ліквідного запасу деревини на понад 50 куб.м.
За вказаним фактом Хустською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення), яке було об’єднано з первинним кримінальним провадженням та наразі скеровано за підслідністю для проведення подальшого досудового розслідування до слідчого відділу прокуратури Закарпатської області.
Крім цього, в ході проведення санкціонованого слідчим суддею обшуку, в рамках проведення досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконної порубки лісу, на одному з місцевих лісопереробних підприємств було виявлено понад 3 куб.м. деревини породи «Ялина», без відповідних документів на неї та маркувальних чіпів.
За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.246 КК України (незаконна порубка лісу).
Наразі у вказаному кримінальному провадженні проводиться досудове розслідування.Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар