На пилорамах Ужгородщини виявлено не існуюче дерево (Фото)

серпня 22 / 2016
На пилорамах Ужгородщини виявлено не існуюче дерево (Фото)
На пилорамах Ужгородщини виявлено не існуюче дерево (Фото)

Сьогодні, працівниками Ужгородської місцевої прокуратури, спільно з співробітниками Нацполіції в області, в рамках кримінальних проваджень, проведено ряд обшуків на лісопереробних підприємствах (пилорамах) Ужгородщини.

Як повідомив керівник Ужгородської місцевої прокуратури Дмитро Кириленко, вказані слідчі дії проводяться з метою виявлення та фіксації кінцевих споживачів незаконно зрубаної лісопродукції.
За інформацією Дмитра Кириленка, в результаті обшуків на території пилорам виявлено пилометаріали цінних порід. Таких як дуб, сосна тощо, документи на які працівники пилорам не надали, а пояснити походження деревини не змогли.
Загалом, в результаті обшуків на територіїї Великоберезнянського, Перечинського та Ужгородського районів було виявлено та вилучено близько 20 куб.м. лісопродукціїї, без документів про їх походження.
На даний час, органом досудового розслідування встановлюється походження вилученого майна, також причетність посадових осіб суб`єктів господарювання до незаконної порубки лісу на Ужгородщині.
Нагадуємо, що відповідальність за незаконну порубку лісу передбачена статтею 246 КК України, відповідно до якої, найсуворіше покарання полягає у позбавленні волі строком до 3 років.Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...