На Закарпатті малолітню дівчинку намагався зґвалтувати 28-ми річний чоловік

серпня 20 / 2016
На Закарпатті малолітню дівчинку намагався зґвалтувати 28-ми річний чоловік

Ще місяць тому, на Закарпатті сталася трагічна подія - в полі між селами Нове Давидково та Великі Лучки Мукачівського району 28-річний чоловік намагався вступити в статеві зносини з неповнолітньою особою.

Попередньо встановлено, що мешканець одного з сіл Мукачівського району, застосовуючи до неповнолітньої фізичне насильство, повалив дівчину на землю та всупереч її волі зірвав з неї одяг і намагався згвалтувати, але злочин не довів до кінця, через активний опір неповнолітньої.

Після встановлення особи злочинця Мукачівською місцевою прокуратурою повідомлено останньому про підозру за ст. 15 ч.2 – ч.3 ст.152 КК України, - закінчений замах на зґвалтування неповнолітньої

Вчора, 19 серпня слідчим, за погодженням з прокурором, подано до суду клопотанням про обрання запобіжного заходу.

В судовому засіданні, прокурор по справі просив суд застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, оскільки останнім вчинено особливо тяжкий злочини, санкцією статті якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років.

Ухвалою Мукачівського міськрайонного суду ґвалтівника взято під варту і остаточного рішення по справі він вже буде очікувати за гратами.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар