Закарпатські митники конфіскували в українця елітний автомобіль

серпня 03 / 2016
Закарпатські митники конфіскували в українця елітний автомобіль

На митному посту «Солотвино» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу ввезення на територію України громадянином України «VOLKSWAGEN TOUAREG» 2016 року випуску із підробленими документами.
Так, для переміщення автомобіля через митний кордон України, співвітчизник подав Закарпатській митниці ДФС свідоцтво про реєстрацію та доручення на право користування транспортним засобом з правом виїзду за кордон, видане 12 липня 2016 року і технічний паспорт - 20 липень 2016 року.
В ході проведення митного контролю транспортний засіб виведено із смуги руху «зелений коридор» та направлено в «червоний коридор».
Під час митного контролю, при перевірці поданих громадянином документів, виникли сумніви щодо достовірності доручення на право користування транспортним засобом. Відтак, для з’ясування його достовірності, Закарпатською митницею ДФС направлено запит на адресу керівника фірми, яка нібито видала довіреність. Офіційна відповідь підтвердила сумніви митників та містила інформацію, що доручення є підробкою.
Таким чином, українець перемістив через митний кордон «VOLKSWAGEN TOUAREG» з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу як підстави для його переміщення підробленого документа, а саме: доручення на право користування автомобілем.
Складено протокол про порушення митних правил, транспортний засіб вилучено
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...