Чергові вихідні, і чергові виявлення прихованих тютюнових виробів (ФОТО)

липня 23 / 2016
Чергові вихідні, і чергові виявлення прихованих тютюнових виробів (ФОТО)

Зокрема, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено спробe вивезення до країн ЄС цигарок. Тютюнові вироби намагаdcz перемісти через митний кордон українець.

Чоловік на митний пост заїхав на автомобілі із чеською реєстрацієюГромадяндля перетину кордону обрав «зелений коридор». При усному опитуванні заявив, що нічого забороненого чи обмеженого для переміщення через митний кордон не перевозить.

В ході здійснення митного контролю автомобілі було виведено із «зеленого коридору» та направлено в «червоний коридор» з метою проведення поглибленого митного огляду. Під час якого в українця виявлено незаявлені та приховані від митного контролю сигарети: «ROTHMANS» та "BOND" вітчизняного виробництва з марками акцизного збору України в загальній кількості 1851 пачка. Виявлені тютюнові вироби були приховані в спеціально обладнаному тайнику багажного відсіку.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протоколи про порушення митних правил, цигарки та транспортний засіб, вартістю майже 138 тис грн., вилучено.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар