Дубова лихоманка: на Ужгородщині браконьєри зухвало вирубували 10 багатолітніх дерев

липня 20 / 2016
Дубова лихоманка: на Ужгородщині браконьєри зухвало вирубували 10 багатолітніх дерев

Почастішали випадки вирубки саме цінної деревини і у великій кількості, як днями це сталося в Ужгородському районі. Слідчо-оперативна група ужгородського відділення поліції зафіксувала факт вирубки 10 дубів в лісовому масиві села Оріховиця Ужгородського військового лісництва та розшукує браконьєрів.

Правоохоронці встановили, що біля обласного центру Закарпаття з території військового лісництва вивезено 4 дерева з 10 зрубаних. Обраховані збитки, заподіяні державі у зв'язку з самовільною рубкою, становлять 60 тисяч гривень. За цим фактом лісопорушення відкрито кримінальне провадження.

Зрозуміло, що це ріжуть не звичайні селяни, щоб хату напалити, а це роблять люди, які мають з продажу цієї деревини великий зиск.
Найбільша проблема в тому, що практично нікого за такі правопорушення не притягнули до відповідальності. Браконьєри залишаються непокараними. За останні три роки були випадки, що і на гарячому ловили таких ділків з пилками у лісі, але жодна справа правоохоронними органами до кінця доведена не була. Іноді є брак доказів, а іноді доводиться стикатися з відвертим "кришуванням" браконьєрів з боку владних та правоохоронних структур.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар