На пункті пропуску «Вилок» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу незаконного переміщення тютюнових виробів

липня 12 / 2016
На пункті пропуску «Вилок» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу незаконного переміщення тютюнових виробів
Напередодні, 11 липня 2016 року, на пункті пропуску «Вилок» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу незаконного переміщення тютюнових виробів. Цигарки намагався вивезти із України громадянин Угорщини на «OPEL VECTRA» із угорською реєстрацією.

Іноземець для проходження митного та прикордонного контролю обрав «зелений коридор».

Фахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що обрання «зеленого коридору» вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та свідчить про факти, що мають юридичне значення.

Враховуючи результати аналізу ризиків, транспортний засіб працівники митниці направили в бокс для проведення поглибленого огляду. В результаті якого виявлені приховані від митного контролю тютюнові вироби, а саме: 870 пачок сигарет «BOND BLUE №6», вітчизняного виробництва з акцизними марками України. Цигарки були приховані в технологічних порожнинах автомобіля.

Таким чином, громадянин Угорщини вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, та використання засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі, складено протокол про порушення митних правил, автомобіль та тютюнові вироби вилучено.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар