Поліція Закарпаття продовжує брати хабарі на дорогах (ВІДЕО)

липня 06 / 2016
Поліція Закарпаття продовжує брати хабарі на дорогах (ВІДЕО)

Поліція Закарпаття продовжує брати хабарі. Зокрема, на блок-постах, встановлених за ініціативою голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля на адміністративній межі області саме для боротьби з корупцією і контрабандою.
Закарпатець відзняв відео, де 30 червня 2016 року на стаціонарному посту Ужок Великоберезнянського району та 2 липня 2016 року на стаціонарному посту Лазещина Рахівського району поліцейські беруть хабар.
Однак не має можливостей перевірити, наскільки ці твердження відповідають дійсності, і чи справді ситуація, зафіксована у ньому, відповідає вказаним датам. Це вже справа службового розстеження.
Повідомляє Закарпаття онлайн.
Категорія : Кримінал
Вася
6 липня 2016 09:23

Який полiцай чи мент не мечтає вийти на трасссу. Трасса годiвниця, каждий стараєся оптимiзувати свою глупiсть, чи не знання, чи просто нахабнiсть. Тут треба боротися не з полiцiйов, а з тими хто готовий давати хабаря, вводячи в спокусу того же полiцая. Якщо ти не порушуєш нiчого, то i претензiй до тебе не може бути, а якщо грiшиш то вiдповiдай. Але тут саме починаєся оптимiзацiя, ци не можно аби не платити всьо а роздiлити мiж вашими i нашими, а потiм чоловiку зробили i доброє a вiн кричить про хабарництво. Хабарництва не буде на дорогах, якщо нарушив то i заплатив все до копiйки, i взяв протокол та квiтанцiю.


Тарас
6 липня 2016 11:03

Дане відео було викладено типу без автора громадським формуванням так званим "Спецконтролем" це двома особами: Луцо Юрій Петрович і Комовці Андрій Олексанадрович, Ці дві особи спочатку спровокували і підставили працівників а потім вимагали з них щоб не опобліковувати цього по 1000$. Звісно що таких грошей їм ніхто не дав. І вони тому його і невикладали від свого імені бо хотіли заробити гроші прото по них ведеться справа як намагання дачі хабаря працівникові поліції.


Залишити Коментар