На КПП "Вілок" затримали "Ленд Ровер" запакований "лівим" тютюном

липня 03 / 2016
На КПП "Вілок" затримали "Ленд Ровер" запакований "лівим" тютюном


Напередодні на КПП «Вилок» було затримано 46-річного чоловік сусідньої держави, який намагався перевезти через кордон контрабандні тютюнові вироби.

"Лівий" тютюн 46 - річний житель Угорщини спакував у спеціально виготовлений тайник всередині свого автомобіля марки «LAND ROVER». Виїхати з України іноземець намагався обравши смугу руху «зелений коридор».

Під час проведення контролю першої лінії, у співробітників держприкордонслужби виникла підозра щодо можливого перевезення даним автотранспортом заборонених товарів. А відтак, вказане авто було виведено із загального потоку для проведення поглибленого огляду. Під час проведення спільного прикордонно – митного огляду, у салоні автомобіля під заднім сидінням в спеціально виготовленому тайнику було виявлено тютюнові вироби марки «Комплімент-3» в кількості 200 пачок та «Комплімент-5» в кількості 200 пачок, без акцизної марки. Виявити сигарети, прикордонникам допоміг службовий собака Каспер. Дістатись до контрабандного тютюну прикордонники змогли тільки після демонтажу декоративної обшивки та спеціально виготовленої накладки, яка закривала доступ до тайника.

Тютюнові вироби в кількості 400 пачок та транспортний засіб іноземця було вилучено встановленим порядком, інформувала Прес-служба Мукачівського прикордонного загону.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...