Працівник банку сидітиме 8 років за привласнення чужого майна

червня 29 / 2016
Працівник банку сидітиме 8 років за привласнення чужого майна

Чоловік, будучи начальником одного із відомих банків, склав офіційний документ, а саме договір на вклад, отримав у вкладника кошти в розмірі 159 000 гривень

Перечинським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього працівника банку, який зловживаючи службовим становищем підробив документи та привласнив кошти вкладника, чим завдав матеріальних збитків на суму 159 тис. грн.

Встановлено, що чоловік, будучи начальником Перечинського відділення Закарпатської обласної дирекції одного із відомих банків, тобто службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими функціями, склав офіційний документ, а саме договір на вклад, отримав у вкладника кошти в розмірі 159 000 гривень, однак вказану суму на депозитний рахунок не вніс, а кошти використав на власні потреби.
Довідка:
Згідно санкції ч.4 ст.191 КК України, привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар