8 пакунків із «лівими» цигарками не потрапили в Румунію (ФОТО)

червня 29 / 2016
8 пакунків із «лівими» цигарками не потрапили в Румунію (ФОТО)

Вчора прикордонники відділу «Великий Бичків» Мукачівського загону під час перевірки кордону виявили тютюнові вироби, які порушники намагались переправити до Румунії.

У ході патрулювання прилеглої до кордону території, прикордонний наряд отримав оперативну інформацію про ймовірну протиправну діяльність. Згодом під час пошукових заходів, на відстані 500 метрів від державного кордону, правоохоронці виявили автомобіль «Форд» та невідому особу.

Неподалік від авто було виявлено 8 пакунків тютюнових виробів. У пакунках знаходилось 1500 пачок сигарет марки «Марбле» та 2 500 пачок сигарет марки "Джин Лінг" – усі без акцизних марок.

Наразі пакунки з тютюновими виробами та транспортний засіб вилучили представники Національної поліції. Власника автомобіля також було доставлено до міського відділу поліції. Стосовно невідомої особи було складено адміністративно-процесуальні документи за порушення прикордонного режиму та злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовців Державної прикордонної служби України.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
8 пакунків із «лівими» цигарками не потрапили в Румунію (ФОТО)

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар