Черговий автомобіль залишився у власності працівників КПП "Вилок"

червня 25 / 2016
Черговий автомобіль залишився у власності  працівників КПП "Вилок"


Сьогодні в пункті пропуску «Вилок» на смугу руху «зелений коридор» прибув легковий автомобіль марки «Фольксваген» угорської реєстрації під керуванням громадянина Угорщини.

Під час здійснення прикордонного контролю у прикордонників виникли підозри щодо можливого переміщення контрабандних цигарок в зазначеному транспортному засобі.

В результаті поглибленого огляду авто, прикордонники відділу прикордонної служби «Вилок» Мукачівського прикордонного загону спільно працівниками Закарпатської митниці ДФС в у багажному відділенні в спеціально виготовленому тайнику та в тайнику під заднім пасажирськім сидінням було виявлено приховані цигарки марки «Ліфа» в кількості 500 пачок, «Комплімент-3» в кількості 1000 пачок , «Комплімент-5» в кількості 1000 пачок без акцизної марки. Доступ до цигарок став можливий після демонтажу спеціально виготовлених накладок, які закривали доступ до тайників.

В горе - мандрівника було вилучено контрабандні цигарки та транспортний засіб (як засіб переміщення контрабанди),інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...