Мукачівець відсидить за грабіж 3 роки

червня 03 / 2016
Мукачівець відсидить за грабіж 3 роки

За грабіж поєднаний з насильством Мукачівський міськрайонний суд засудив мукачівця до 3 років позбавлення волі.

02 червня 2016 року Мукачівським міськрайонним судом винесено вирок про обвинувачення громадянина Б., 1988 року народження, уродженця та мешканця м. Мукачево, громадянина України, раніше судимого 11.05.2010 року, 30.08.2010 року, 03.06.2011 року Мукачівським міськрайонним судом за різними частинами ст. 185, тобто таємного викрадення чужого майна (крадіжки), наразі обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.187 КК України - напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій).

Обставинами справи встановлено, що 02 лютого 2016 року близько 20 години 30 хвилин обвинувачений Б., перебуваючи на вулиці Вокзальній в м. Мукачево, усвідомлюючи наслідки, скоїв на напад на потерпілого Г., а саме вдарив його головою в обличчя, в результаті чого заподіяв потерпілому тілесні ушкодження у вигляді перелому кісток носа із зміщенням, після чого викрав з кишені куртки потерпілого мобільний телефон марки «Fly».

При визначенні виду та розміру покарання обвинуваченому Б. суд врахував характер і ступінь тяжкості вчиненого ним злочину, дані про його особу, зокрема те, що вчинений ним злочин відноситься до категорії тяжких злочинів, він раніше неодноразово судимий, характеризується негативно, після звільнення з місць позбавлення волі належних висновків для себе не зробив, продовжив злочинну діяльність.

Таким чином обвинуваченого гр. Б. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.187 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки.

Прес-служба Мукачівського міськрайонного суду.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар