Онлайн-пограбування: хустські заробітчани замовили повій, а попали на гачок шахрая-сутенера

травня 22 / 2016
Онлайн-пограбування: хустські заробітчани замовили повій, а попали на гачок шахрая-сутенера

Заробітчанство – проблема для Закарпаття не нова. Чоловіки нерідко, не маючи вдома роботи, виїжджають на заробітки за кордон, і частина з них буває вдома всього кілька тижнів на рік, як правило, на Різдво та Великдень. Знаходячись далеко від дружин, ласі на кохання краяни вже звикли користуватися послугами повій, бо, як кажуть самі ж, довго утримуватися від інтиму шкідливо для здоров’я.

Слід зазначити, що згідно зі статистикою, саме через високий відсоток трудової міграції наша область вже майже десятиліття є лідером в Україні за кількістю ВІЛ-інфікованих та хворих на різні венеричні недуги. На жаль, добре розважившись із дівчатами за викликом за кордоном, не користуючись при цьому засобами безпеки, «благовірні» закарпатці потім «нагороджують» цілим букетом захворювань ще й своїх дружин.

Утім навіть удома деяким донжуанам сімейного ліжка замало… тож вони починають шукати гострих відчуттів і за першої ж нагоди охоче стрибають у гречку.

– До мене звернулися троє заробітчан. Двоє з них із сіл району, один – із Хуста. Чоловіки працювали в Чехії, де звикли користуватися послугами повій. При цьому стверджували, що «сервіс» там чесний і якісний, – зазначив адвокат Роман. – Однак цього не можна сказати про нашу область. Днями їх «розвели» на 400–800 гривень кожного. Звичайно, потерпілі обурені діями сутенера, який шляхом обману заволодів їхніми грошима. Тому закликаю правоохоронців долучитися до пошуків псевдозвідника, адже в будь-якому разі його вчинок є протиправним.

Кохання за гроші… на телефонний номер

На жаль, до поліції жоден із потерпілих так і не звернувся. Про це повідомила речник Хустського міськрайвідділу Агнеса Куртяк.

– Заяв про подібні злочини до нас не надходило. Однак закликаємо краян, які стали жертвами секс-шахрайства, негайно повідомляти правоохоронців. Деталі таких пікантних випадків не розголошуються, тож про власну безпеку потерпілі можуть не турбуватися, – наголосила пані Агнеса.

І справді, самі «мисливці» за коханням найбільше бояться офіційного розголосу, оскільки всі троє одружені й не хочуть, аби про їхні «подвиги» дізналися дружини.

– Я люблю свою жінку, однак хотілося адреналіну, новизни. Тому якось днями набрав у пошуку «Проститутки в Хусті» й натрапив на сайт інтимних послуг. За «каталогом» обрав собі одну з дівчат. Мені вона справді сподобалася. Зателефонував за вказаним номером. Відповів приємний жіночий голос, і ми домовилися про зустріч. Однак через хвилин п’ять зі мною телефоном (із іншого номера) зв’язався чоловік, який назвався Іваном. Він представився «господарем» хустських повій. Зазначив, що маю переказати йому на мобільний 800 гривень. Я відмовився, зауваживши, що це багато й таких грошей не маю, можу скинути 600. Сутенер погодився, але повідомив, що за таку ціну буде гірша дівчина. Мене це влаштовувало, просив тільки, аби була молодою та гарною. Тож після згоди я перевів кошти за вказаним номером і зателефонував Івану. Він сказав, щоб я чекав на нього з дівчиною в центрі, за 15 хвилин обіцяв привезти її. Простояв я так кілька годин, але ні Івана, ні проститутки не було. Більше того, номер звідника більше не відповідав, – розповів Дмитро, один із потерпілих.

Таким же обманним шляхом грошовий приз сутенер отримав і від інших жертв. Можливо, їх було навіть більше, але інші поки що про свої походеньки мовчать. До речі, у всіх трьох випадках незнайомець представлявся Іваном.

Чи вдасться відшукати спритника, не відомо, адже успішність пошуків залежить від бажання самих потерпілих викрити незаконний канал шахрайства та торгівлі людьми.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...