Українець лишився «GRAND CHEROKEE» через 150 пачок цигарок

травня 13 / 2016
Українець лишився «GRAND CHEROKEE» через 150 пачок цигарок
В автомобілі українця працівники митниці виявили приховані тютюнові вироби. На митний пост «Дяково» Закарпатської митниці ДФС громадянин заїхав 12 травня 2016 року о 23 годині 57 хвилин, на «GRAND CHEROKEE», реєстраційний номерний знак Польщі, 2003 року випуску.
Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор». Перед початком проведення митного контролю українець усно заявив про відсутність у нього товарів та предметів прихованих від митного контролю, або таких, які заборонені до вивезення з України.
В ході проведення митного контролю автомобіль було виведено із смуги руху «зелений коридор» на смугу «червоний коридор» для проведення поглибленого митного огляду. В результаті якого в транспортному засобі виявлені незаявлені під час усного опитування, приховані від митного контролю 150 пачок сигарет «COMPLIMENT» без акцизних марок України.
Вартість сигарет потребує додаткової експертної оцінки.
Таким чином, громадянин України вчинив дії спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю , тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та транспортний засіб, вартістю майже 173 тис. грн, вилучено. За матеріалами відділу організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар